Zabiegi SPA – idealny pomysł na prezent!

SPA

Każdy z nas niejednokrotnie stanął przed sytuacją, gdy nie wiedział co podarować bliskiej osobie na urodziny, imieniny czy rocznicę ślubu. Jeśli brakuje nam pomysłu na upominek, warto rozważyć voucher do salonu SPA, fundując komuś tym samym nie tylko relaks, ale i intensywną pielęgnację całego ciała.

Komu i na jaką okazję można sprezentować wizytę w SPA?

Zabiegi SPA są bardzo zróżnicowane: http://skinclinic.pl/category/zabiegi-spa/ i dzięki temu mogą stanowić wspaniały prezent dla wielu osób i na różne okazje. Voucher na zabiegi relaksacyjne, jakie oferuje Klinika Medycyny Estetycznej SkinClinic, to upominek odpowiedni nie tylko dla żony, przyjaciółki czy matki. Coraz popularniejsze stają się wspólne wizyty w salonie SPA z ukochaną osobą, więc zabiegi na ciało stanowią także doskonały prezent z okazji ślubu lub rocznicy ślubu – tak dla zaprzyjaźnionej pary, jak i dla rodziców. Właściwie niewiele jest okazji, na które nie wypada podarować komuś takiego wyjątkowego prezentu. Jeśli mamy wątpliwości, czy daną osobę ucieszy tego typu upominek, spróbujmy delikatnie wypytać ją o to, jak się zapatruje na masaże i inne zabiegi w salonach piękności.

Masaż niejedno ma imię

Słysząc słowo „masaż”, niemal natychmiast wyobrażamy sobie ugniatanie nagiego ciała dłońmi. W tle słyszymy spokojną muzykę, a wokół panuje półmrok rozświetlany blaskiem świec… To wyobrażenie często znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości, warto jednak mieć świadomość, że masaże to zabiegi SPA, które różnią się między sobą stosowanymi technikami, używanymi kosmetykami i całą otoczką zabiegu. Zanim podarujemy komuś bon na masaż, warto wiedzieć, na jaki zabieg tak naprawdę go kierujemy. Najpopularniejsze są masaże relaksacyjne wykorzystujące aromaterapię – pozwalają one na zupełne odprężenie zmęczonych mięśni, wyciszenie się, a przy okazji poprawienie kondycji skóry poprzez nawilżenie jej przy użyciu olejków i balsamów przygotowanych na bazie naturalnych składników. Taki masaż to zatem idealny sposób zarówno na relaks, jak i na pielęgnację ciała. Coraz chętniej korzystamy – szczególnie kobiety – z masażu antycellulitowego. Jest to masaż odznaczający się dużą intensywnością manualnego nacisku na skórę. W czasie tego zabiegu sylwetka jest modelowana, poprawie ulega krążenie w naczyniach limfatycznych i krwionośnych, co z kolei wpływa na przyspieszenie procesów metabolicznych – tkanka tłuszczowa zostaje rozbita, a skóra ujędrniona. Masaż antycellulitowy będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o upominek dla osoby, która jest w trakcie diety odchudzającej. Masaż połączony z dietą i wysiłkiem fizycznym daje znakomite rezultaty.

Zabiegi SPA – skuteczna motywacja pracowników

Oprócz tego, że często poszukujemy niebanalnego upominku dla najbliższych, warto wspomnieć o tym, że także firmy coraz częściej poszukują interesujących rozwiązań na zmotywowanie swoich podwładnych. Wspaniałą formą wyróżnienia i nagrodzenia pracownika za wzorową postawę i świetne wyniki w pracy będzie właśnie voucher do SPA. Relaksujące masaże i inne zabiegi pielęgnacyjne pozwolą pracownikowi odprężyć się i nabrać sił do realizacji kolejnych ambitnych planów zawodowych.

Jak widać, zabiegi SPA to dziś już nie wymysł dla bogatych snobów, lecz wspaniała forma rozrywki i relaksu dla każdego – bez względu na jego wiek, płeć i zajmowane stanowisko. Zanim więc kupisz cioci kolejny komplet kolczyków, a ojcu któryś z kolei krawat, zastanów się, czy bon na usługi SPA nie będzie lepszym rozwiązaniem. Doskonałe propozycje zabiegów SPA znajdziesz na stronie warszawskiej Kliniki Medycyny Estetycznej SkinClinic.  

[Głosów:2    Średnia:5/5]
Zabiegi SPA – idealny pomysł na prezent! written by Redakcja WrastajacyPaznokiec.plśrednia ocen5/5 - 2oceny użytkowników
Autor artykułu: Redakcja WrastajacyPaznokiec.pl
Podolog z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień wraz z mężem prowadzi zdaniem wielu pacjentów najlepszym gabinet podologiczny w centrum Warszawy.

Brak komentarzy, dodaj jako pierwszy!

Your email address will not be published.