Tabletki odchudzające – szybkie odchudzanie

Tabletki odchudzające

Tabletki na odchudzanie często pojawiają się w materiałach reklamowych w telewizji, Internecie i czasopismach, związanych z dbaniem o zdrowie, samopoczucie, sylwetkę. Czym są tabletki odchudzające? Co warto o nich wiedzieć? Gdzie kupić środki odchudzające? Jaki występuje w nich skład i jakie rodzaje są dostępne na rynku?

CZYM SĄ?

Tabletki na odchudzanie to środki, suplementy, których celem jest wsparcie procesu zmniejszania, redukcji tkanki tłuszczowej. Ich działanie opiera się na zmniejszaniu uczucia głodu lub przyspieszaniu spalania tkanki tłuszczowej. Zanim wydasz pieniądze i użyjesz danego preparatu – sprawdź jego skład, czy podlegały kontroli i, czy są sprawdzone pod względem bezpieczeństwa. Na pierwszym miejscu – postaw swoje zdrowie!

GDZIE JE KUPIĆ?

Suplementy odchudzające można kupić zarówno na receptę, jak i bez recepty. Recepta często wydawana jest w przypadku zagrażającej zdrowiu i życiu – otyłości, natomiast w produktach bez recepty – bazujące głównie na składnikach pochodzenia naturalnego.

Środki wspomagające proces odchudzania można kupić w aptekach: stacjonarnych oraz internetowych.

SKŁAD TABLETEK NA ODCHUDZANIE

Tabela składników, występujących w tabletkach odchudzających:

SKŁADNIK DZIAŁANIE
BŁONNIK POKARMOWY daje uczucie sytości, pełności na dłuższy czas
FASOLAMINA utrudnia rozkład skrobi
KOFEINA przyspiesza przemianę materii
(OSOBY CIERPIĄCE NA CHOROBY UKŁADU KRĄŻENIA POWINNY Z NIEJ ZREZYGNOWAĆ!)
CHROM stabilizuje węglowodany w organizmie, zmniejszając ochotę na słodycze
WAPNO Z WITAMINĄ D według badań osoby, przyjmujące małą ilość wapnia – mają predyspozycje do szybszego tycia
CHITOSAN  zapobiega wchłanianiu części tłuszczów
CLA (sprzężony kwas linolowy) redukuje tkankę tłuszczową, przyspiesza przemiany metaboliczne

Źródło: https://dietetyk.edu.pl/skuteczne-tabletki-na-odchudzanie/

RODZAJE SUPLEMENTÓW ODCHUDZAJĄCYCH

  • pochłaniacze tłuszczu – pobudzają metabolizm [składnik: L-karnityna]
  • środki zmniejszające apetyt – zmniejszają łaknienie [składnik: błonnik]
  • preparaty zawierające wiele składników – wspomagają zarówno przemianę materii, jak i spalanie tłuszczu
    [składniki: pochodzenia naturalnego, np. ekstrakt z fasoli]

TABLETKI ODCHUDZAJĄCE ZAGRAŻAJĄCE ZDROWIU!

Jest to ważny akapit, ponieważ mimo zakazów – środki, które mają negatywny wpływ na nasz organizm są możliwe do zdobycia, np. w sieci. Pamiętaj, aby przy ich zakupie zwracać uwagę przede wszystkim na swoje bezpieczeństwo – problemy zdrowotne, przeprowadzone testy. Bezpieczne środki kupisz przede wszystkim w APTEKACH.

Wystrzegaj się produktów z niewiadomych źródeł, gdyż mogą zawierać szkodliwe, zanieczyszczone substancje, doprowadzające do: drżenia rąk, kołatania serca, skoków ciśnienia i trwałych uszkodzeń organów.

Niebezpieczne są także tabletki o działaniu anorektycznym, siejące niemalże spustoszenie w naszym organizmie oraz te, zawierające jaja tasiemca – niebezpiecznego pasożyta, które niosą niebezpieczeństwo nie tylko osobom stosującym, ale także innym w ich otoczeniu.

Przed zastosowaniem tabletek – warto skonsultować tę decyzję z lekarzem, dietetykiem lub farmaceutą.

Jeśli chcesz, aby tabletki na odchudzanie spełniały swoje zadanie, zmiany były widoczne, a efekt jo-jo się nie pojawiał  (- wraz z nimi, stosuj odpowiednią dietę – jedz zdrowo i regularnie oraz bądź aktywny fizycznie – spaceruj, biegaj, ćwicz! Nie szukaj daleko, szczególnie w podejrzanych miejscach, ponieważ tabletki odchudzające kupisz w aptekach!

[Głosów:1    Średnia:5/5]
Tabletki odchudzające – szybkie odchudzanie written by Redakcja WrastajacyPaznokiec.plśrednia ocen5/5 - 1oceny użytkowników
Autor artykułu: Redakcja WrastajacyPaznokiec.pl
Podolog z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień wraz z mężem prowadzi zdaniem wielu pacjentów najlepszym gabinet podologiczny w centrum Warszawy.

Brak komentarzy, dodaj jako pierwszy!

Your email address will not be published.