Paznokcie hybrydowe i ich nieustająca popularność

nails-865121_960_720-(2)

Paznokcie hybrydowe cieszą się nieustającą popularnością. Na rynek co i rusz wypuszczane są kolejne akcesoria i ozdoby do tego typu manikiuru. Producenci prześcigają się w wymyślaniu nowych kolekcji i niespotykanych kolorów lakierów, a także pyłków dających konkretny efekt na paznokciach. Czym uwarunkowana jest ta popularność i czy rzeczywiście warto się skusić?

Raz na jakiś czas

Niewątpliwie największą zaletą tego typu stylizacji paznokci jest jej trwałość – decydując się na manikiur hybrydowy, zyskujemy kilka tygodni bez obawy o wygląd naszych dłoni. Dobrze wykonana hybryda utrzymuję się nawet miesiąc, a decyzja o jej zdjęciu powinna być podejmowana dopiero , gdy odrost paznokcia wygląda już nieestetycznie. Kolejną zaletą jest fakt, że obecnie na paznokciach można wyczarować praktycznie każdy wzorek, a to za sprawą bardzo szerokiego wyboru akcesoriów na rynku. Oprócz setek odcieni lakierów można wybierać spośród dziesiątek naklejek, cyrkonii i pyłków. Te ostatnie cieszą się największym zainteresowaniem. Syrenka, pyłek holograficzny, kameleon czy efekt lustra zrobiły ogromną furorę.

Decydując się jednak na stylizację hybrydową, należy pamiętać o regularnych przerwach pomiędzy zdejmowaniem, a nakładaniem nowej i doborze profesjonalnych, bezpiecznych kosmetyków. Niestosowanie się do tych porad może sprawić, że stan paznokci pogorszy się, będą one słabe i łamliwe. Na rynku dostępne są specjalne bazy pod lakiery hybrydowe, które mają na celu utwardzenie płytki paznokcia. Zawierają one minerały i witaminy, które pomagają utrzymać paznokcie w dobrym stanie.

Dokąd po lakier?

Lakiery hybrydowe można kupić niemalże wszędzie. Jednak, jak już zostało wspomniane, warto postawić na markę profesjonalną, która cieszy się zaufaniem klientek i stylistek. Taką marką jest niewątpliwie Modena Nails. Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie internetowej www.modenanails.pl. W asortymencie sklepu znajdują się wszystkie akcesoria niezbędne do wykonania manikiuru hybrydowego – bazy, lakiery, topy, a także pęsety i pilniczki. Nie zabraknie oczywiście lamp UV i wspomnianych wcześniej hitów – pyłków i cyrkonii. Poza tym, w Modena Nails znajdą Państwo również akcesoria do stylizacji brwi. Zamówienia wysyłane są na terenie całej Europy, a także krajów Azji i Stanów Zjednoczonych. Zespół pracujący dla firmy to wykwalifikowane profesjonalistki z dziedziny stylizacji paznokci. Na stronie internetowej zamieszczane są informacje o szkoleniach grupowych i indywidualnych. Po każdym z nich uczestnicy uzyskują certyfikat w języku polskim i angielskim. Modena Nails to pozycja godna polecenia!

[Głosów:2    Średnia:3/5]
Paznokcie hybrydowe i ich nieustająca popularność written by Redakcja WrastajacyPaznokiec.plśrednia ocen3/5 - 2oceny użytkowników
Autor artykułu: Redakcja WrastajacyPaznokiec.pl
Podolog z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień wraz z mężem prowadzi zdaniem wielu pacjentów najlepszym gabinet podologiczny w centrum Warszawy.

Brak komentarzy, dodaj jako pierwszy!

Your email address will not be published.