Klinika leczenia łysienia

transplantacja-włosów,-klinika-leczenia-łysienia,-trycholog-katowice-2

Utrata włosów to problem zarówno mężczyzn, jak i kobiet. U obydwu płci jest trochę inne podłoże tej przypadłości, jednak efekt ten sam. Obniżone poczucie własnej wartości oraz atrakcyjności, spadek pewności siebie w kontaktach społecznych, niezadowolenie z własnego wyglądu. I choć wydaje się, że dla kobiet sprawa jest szczególnie dotkliwa, panowie również cierpią z powodu łysienia, choć ich cierpienie bardzo często jest ciche. Nie skarżą się głośno, bo przez gro osób zostaliby uznani za śmiesznych. Mimo to klinika leczenia łysienia jest ich stałym hasłem w wyszukiwarce internetowej, w której tropią czym jest transplantacja włosów, oraz ile kosztuje oraz czy można ją zrobić w okolicy, w której mieszkają.

Trycholog Katowice

Niestety, nie w każdym mieście można znaleźć klinikę leczenia łysienia, która pracuje w oparciu o najnowocześniejsze metody, z wykorzystaniem podczas zabiegów robotów medycznych. To domena tylko nielicznych miejsc na medycznej mapie kraju. Klinika leczenia łysienia, która pracuje w ten sposób, powinna jednak znaleźć się na celowniku wszystkich zainteresowanych tym tematem osób. Dlaczego? Ponieważ zabiegi wykonywane najnowocześniejszymi metodami są po pierwsze dużo mniej inwazyjne. Transplantacja włosów to zabieg, w którym pobiera się mieszki włosowe z tych okolic głowy pacjenta, w których ich nie brakuje, a następnie wszczepia w łyse miejsca. Mogą powstać przy tym niewielkie blizny, jednak nowe metody leczenia minimalizują to ryzyko. Pacjenci szybciej przechodzą rekonwalescencje, a efekty są tak samo dobre.

Czy warto poddać się zabiegowi

Zdecydowanie warto dać sobie szanse na lepsze życie. Jeżeli problem łysienia dotyka kogoś tak mocno, że wszystkie inne sfery życia przestają być ważne, nie dają satysfakcji, gdyż całą uwagę człowieka absorbuje mankament urody – warto poddać się zabiegowi, aby odzyskać swoje życie i szczęście. Na dłuższą metę bedzie to najlepszym rozwiązaniem, nawet jeśli koszty zabiegu mogą okazać się wysokie. Jednak zdrowie i komfort psychiczny są tak naprawdę bezcenne. Do kliniki leczenia łysienia nie trafiają przecież wszyscy z zakolami, czy jesiennym wypadaniem włosów, a osoby mocno przejęte i dotknięte swoim łysieniem, które pragną transplantacji włosów, by odzyskać swoje ja. Rozmowa z trychologiem, który dokona kwalifikacji do zabiegu, jest niezbędna i pomoże ostatecznie podjąć decyzje czy transplantacja to właściwa metoda postępowania.

Artykuł powstał we współpracy z kliniką transplantacji Dr Turowski.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
Klinika leczenia łysienia written by Redakcja WrastajacyPaznokiec.plśrednia ocen5/5 - 1oceny użytkowników
Autor artykułu: Redakcja WrastajacyPaznokiec.pl
Podolog z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień wraz z mężem prowadzi zdaniem wielu pacjentów najlepszym gabinet podologiczny w centrum Warszawy.

Brak komentarzy, dodaj jako pierwszy!

Your email address will not be published.