Innowacje w zakresie stomatologii

Innowacje w zakresie stomatologii

Klinika Ultimed to miejsce, gdzie połączono pracę lekarzy specjalistów z różnych dziedzin, by kompleksowo leczyć pacjentów. Jest to realizacja idei współpracy różnych lekarzy w jednym miejscu, co ma znaczenie w trudnych przypadkach i przy wymagających pacjentach.

Szeroki zakres usług – w jednym miejscu

Gabinety specjalistyczne w klinice Ultimed powstały na bazie praktyki stomatologicznej prowadzonej przez wybitnych specjalistów. Oprócz tego, że na miejscu można uzyskać pomoc w zakresie takich zabiegów jak: ekstrakcja zębów, usuwanie zębów, hemisekcja a resekcja zębów, klinika współpracuje też blisko z innymi specjalistami. To powoduje, że w jednym miejscu można skorzystać nie tylko z takiego zabiegu jak np. wyrywanie zębów, ale też pomoc chirurga lub ginekologa.

W zakresie stomatologii klinika specjalizuje się w endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej oraz zaawansowanej protetyce stomatologicznej. W jednym miejscu przyjmują też specjaliści chorób wewnętrznych (interna), diabetologii, endokrynologii oraz ginekologii i położnictwa. Daje to możliwość objęcie pacjentów kompleksową i szeroką opieką medyczną i sprawdza się w nagłych i ważnych przypadkach, np. podczas kwalifikacji pacjentów do zabiegów medycznych.

Innowacyjność – także dla kobiet w ciąży

Z usług kliniki mogą korzystać kobiety w ciąży, które w jednym miejscu uzyskają pomoc kilku specjalistów. Pracownicy kliniki podejmują się leczenia nawet trudnych i wymagających przypadków oraz wykonywania skomplikowanych zabiegów stomatologicznych.

Istotną rolę w działalności kliniki pełnią konsultacje i bliska współpraca lekarzy z pacjentami. Ma to duże znaczenie w leczeniu różnych schorzeń i patologii. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a przyjemna atmosfera miejsca wpływa na jakość oferowanych usług. Dzięki codziennej pracy w klinice lekarze zdobywają doświadczenie, które owocuje na co dzień w pracy w gabinetach specjalistycznych.

Szczegółowe dane na temat działalności kliniki oraz lekarzy pracujących w tym miejscu można znaleźć na stronie internetowej: ultimed.com.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Autor artykułu: Redakcja WrastajacyPaznokiec.pl
Podolog z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień wraz z mężem prowadzi zdaniem wielu pacjentów najlepszym gabinet podologiczny w centrum Warszawy.

Brak komentarzy, dodaj jako pierwszy!

Your email address will not be published.